Loading....

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi,günümüzde globalleşen dünya ile birlikte her alanda ve her türden iş ve her çeşitten fırsatlar bulunmaktadır. Bununla birlikte birçok mecra da yerini 

yeni mecralara devretmektedirler. Bundan çok da uzak olmayan yakın bir geçmişte televizyon, radyo, gazete gibi mecralar şimdilerde yerini internet  youtube, facebook, instagram ve google gibi arama motorlarına bırakmaya başlamıştır. 

Bu kapsamda yapılan analiz ve raporlamalar gösteriyor ki, işletmelerin gücüne güç katmak için sosyal medyanın gücüne ihtiyaç duyuyor.

Sektörünüze ve Markanıza Özel Strateji

Markanızın hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; markanıza benzer sektörlerin ve firmaların analizini yaparız.
Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek markanızın hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısaca markanızın sosyal medya kimliğini oluştururuz.

Sosyal Medya Takvim ve Planı

Markanız için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planları hazırlarız.İçerik planları daima bir ay önceden hazırlanarak yeni ayın ilk gününe tüm içeriklerimiz firmanız tarafından da görülmüş ve onaylanmış olarak hazırdır.

Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar vb.) markanızla ilişkili özel içerikler oluşturulur. Real-time adını verdiğimiz bu içeriklerle markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmaması sağlanır.

Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluştururuz.

Takip Ve Yönetim

Markanızın yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak
takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.
Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada markanız hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile taranarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlarız.
Potansiyel müşteriniz olabilecek kişilerle iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasını sağlarız.
Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planlarımızı yaparız.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Günümüzde internet ve sosyal hesap kullanımı giderek çok daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Ülkemizde ve dünya da sosyal hesap kullanım oranlarına baktığımızda Türkiye de ki sosyal hesap kullanıcı sayısı diğer ülkelerle karşılaştırıldığında azımsanmayacak sayıda olduğunu görmekteyiz. Sosyal medya yönetimi fiyatları müşterilerin istediği hizmet ve sağlanan maksimum fayda oranına göre değişmekte olup, aynı zamanda hizmet veren sosyal medya danışmanlığının çalışma yöntemine göre de değişmektedir.  

Bu konuda net bir rakam vermek mümkün olmasa da bu konuda profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren sosyal medya danışmanlıkları müşterilerin taleplerinizi analiz ederek fiyat çalışması yapmaktadır. Sosyal ağlarda vakit geçiren müşterilere ulaşmak için sosyal medya danışmanlığı hizmeti alanlar için ücret konusunda kesin bir miktar söylenebilmesi söz konusu değildir. Hedeflediğiniz müşteri kitlesi, bulunduğunuz sektörde ki rekabetin artması ve hedefleriniz doğrultusunda sizde sosyal medya danışmanlık hizmeti alırken fiyat bakımından değişkenliklerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal medya da en önemli faktör içerik yönetimi olup, siz de sosyal medya ajansı hizmeti ile marka değerinizi artırabilirisiniz. Bu konuda profesyonel destek almak sosyal medya da kurumsal bir görünüm kazanmanız kadar daha çok kişiye ulaşmanızda son derece önemli etkenlere sahiptir.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinin Önemi

Her hizmet sektöründe olduğu gibi sosyal medya danışmanlığının da bir hizmet sektörü olduğunu kabul edersek, bu hizmetin belli bir ücret karşılığında müşterilere sunulduğu gerçeğini kabul etmiş bulunuruz.Sosyal medya yönetimi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimize yenilikçi hizmet kalitemiz ile birinci sınıf hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda yapmış olduğumuz çalışma ve analizlerimizin doğrultusunda sektörel analizler yapan danışmanlık hizmeti sunan firmamız, müşteri kitlenizi analiz ederek en doğru çalışmaları yaparak sosyal medyanın gücünü kullanarak doğru kişilere ulaşmanızda sizlere yardımcı oluyor. Sosyal medya danışmanlık hizmetin önemi günümüzde kesinlikle tartışılmaz olup, sizde danışmanlık hizmeti sayesinde kısa sürede doğru müşteri kitlenizi hedefleyerek marka bilirliğini ve markanızın popülerliğini artırabilirsiniz.

Büyümek İsteyen Her Firma Sosyal Medyayı Kullanmalıdır

Yapılması gereken doğru teknikleri kullanarak sizde sosyal medya da markanızın daha bilinir olmasını sağlayabilirsiniz. Yukarıdaki açıklamalardan da görüldüğü üzere işinde büyümek isteyen her firma ve kişisel iş sahipleri kişisel sosyal medya danışmanlığından faydalanmalıdırlar. Eğer sizlerde yukarıda gördüğünüz hizmetlerden profesyonel kişiler tarafından faydalanıp, rakiplerinizin en az bir adım önüne geçmek istiyorsanız ve markanızın sosyal medya da yer almasını istiyorsanız 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Marka bilinirliği artırmak isteyen müşterilerimiz sosyal medya danışmanlık hizmetimizi tercih ediyor. Üstelik bu hizmetler son derece piyasa fiyatına göre bakıldığında makul olup, bütçenizi sarsmadan sosyal danışmanlık hizmetlerimizden yararlanarak işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz. İşini büyütmek ve daha çok müşteriye ulaşmak isteyen müşteriler bu konuda danışmanlık hizmetimizin tecrübelerinden yararlanmayı tercih ediyor. Kredi kartınızı kullanarak kolay ödeme seçeneklerimizle sizde sosyal danışmanlık hizmeti alarak müşteri kitlenize daha profesyonel şekilde sosyal hesabınızdan ulaşabilirsiniz.

Daha Çok Kişiye Ulaşmak İçin İnternetin Gücünden Yararlanabilirsiniz

Kısa sürede daha çok müşteriye ulaşmak isteyen işletmeler bu kapsamda birçok hizmetten yararlanmayı tercih ediyor. Eğer sizde daha çok kişiye ulaşmak istiyor ve işletmenizin kısa sürede popüler hale gelmesini istiyorsanız, mutlaka sosyal medyanın gücünden yararlanmayı tercih etmelisiniz. İnsanlar reklam ve tanıtım gibi hizmetleri yakın geçmişte televizyon, gazete ve el ilanları gibi yollardan sağlarken günümüzde daha çok sosyal medya üzerinden bu ihtiyaç giderilmeye başlanmıştır. Sosyal medyanın gün geçtikçe büyüyen bir sektör olması beraberinde web sitelerigücünü sosyal medyaya taşımaya başladı.

Sosyal Medyanın Önemi Giderek Artıyor

Sosyal medya yönetimi sektörünü de getirmiş, hatta zorunlu kılmıştır ve sosyal hesaplar üzerinden doğru hedef kitleye ulaşmak artık daha kolay hale gelmiştir. Bu kapsamda sizde alanında uzman sosyal medya danışmanlık hizmeti sayesinde işletmenizin kısa sürede daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medyanın bu denli büyüyen bir sektör olmasının ana sebeplerinden bir tanesi de müşteri taleplerinin yoğun olması ve müşterilerin isteklerine rahatça karşılık verebilmesidir. Günümüzde birçok sektörde sosyal medyanın gücünün etkisi ve işletmelere olan yararları kesinlikle tartışılmayacak seviyelere gelmiş durumdadır. Sizde sosyal medya yönetimi gücünden yararlanmak isterseniz hedef kitlenizi belirleyerek ve doğru analiz ve çalışmalar yaparak sosyal medyanın gücünden yararlanarak daha fazla müşteri kitlesine hitap edebilirsiniz.

Mail Adresimiz

Telefon ve WhatsApp