Loading....

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimliğiniz firmanızı tüm ortamlarda temsil
eden renkleriniz, logonuz ve çizginizdir.

        Sektörünüze uygun çizgilerde ve renklerde kurumsal bir kimlik oluşturduğunuzda firmanız dijital ortamda daha akılda kalıcı olur.

Yapacağınız müşteri toplantılarında vereceğiniz ufak bir kartvizitten, bırakacağınız ürün kataloguna, mail yazışmalarında kullanacağınız mail imzanızdan, websitenizde kullanacağınız renklere kadar bir çok unsur aslında kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır.Deneyimli tasarım ekibimiz, farklı bir çok sektör için kurumsal kimlik yapılanma aşamalarında yer almıştır. Bu deneyimi yeni markalar, yeni sektörler için kullanmak bizi daima heyecanlandırır.İşte bu noktada uzmanlığımızdan yararlanmanız, marka heyecanınıza ortak olmak için buradayız.

Kurumsal kimlik tasarımı sürecimizin temeli analizdir. Markanızı, beklentilerinizi ve hedeflerinizi önce sizden dinleriz. Ardından sektörüzün analizini yaparak en doğru planlamayı yaparız.

Tasarım Markanıza özel kurumsal kimlik tasarımını, kurumsal renklerinizi ve kullanım standartlarının tasarımlarını hazırlarız.

Sunum Tasarımlarımızı size sunar ve istediğiniz revizeler olursa bu aşamada son halini gelmesini sağlarız.

 

Kurumsal Kimlik Ne İşe Yarar?

Kurumsal kimlik bir firmanın müşteriler için ifade ettiği her şeydir. Firma hakkındaki ilk izlenimler her zaman kurumsal kimliğe bağlı olarak ortaya çıkar. Kurumsal kimlikler sayesinde firmalar, hedef müşteri kitleleri ve genel olarak insanlar için prestij sahibi olabiliyor. Bunun için kurumsal kimliğin iyi bir şekilde oluşturulması gerekir. Kurumsal kimliklerin en önemli işlevlerinden biri de firmalar için temsil sorununu ortadan kaldırmasıdır. Firmaların verdiği hizmetler, sunduğu ürünler, misyon ve vizyonu, kalitesi gibi pek çok unsur, kurumsal kimlikler tarafından yansıtılır. Firmamız tarafından verilen hizmet ile şirketinize en uygun kurumsal kimliği oluşturmanız sağlanır. Sektörde büyümeniz ve daha fazla müşteriye hizmet verebilmeniz için sizlere bu alanda kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Kurumsal Kimliklerin Kapsadığı Unsurlar

Kurumsal kimlik şirketler için birçok farklı unsuru kapsar ve oldukça geniş bir tanımı vardır. Firmaların sunmuş olduğu ürünler ve hizmetler, yapılan reklam ve tanıtımlar, logo ve armalar, düzenlenen etkinlikler – organizasyonlar, firmanın web siteleri, mobil uygulaması gibi pek çok unsuru kurumsal kimliğin kapsamı altında değerlendirmek mümkündür.

Kurumsal kimlik konusunda hizmet almak isteyen firmalar için profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Özellikle web siteleri, mobil uygulamalar, reklamalar, logo ve amblemler gibi birçok konuda uzman olan personellere sahibiz. Bu sayede iyi bir kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen firmaların ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Şirketimiz tarafından verilen hizmetler kapsamında her firma, etkili bir kurumsal kimliğe sahip olabilir.

İyi Bir Kurumsal Kimliğin Faydaları

Kurumsal kimlik en başından beri profesyonel bir şekilde oluşturulmalıdır. Çünkü iyi bir kurumsal kimliğe sahip olan firmaların sektörde daha fazla büyüme göstermeleri mümkündür. İyi kurumsal kimlikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için iyi kurumsal kimlikler oluşturarak müşterileriniz için güven aşılamanızı ve daha prestijli olmanızı sağlarız. Aynı zamanda saygınlığınızın artmasında da etkili oluruz. Kaliteli kurumsal kimlikler için bizleri tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Kimlikler Neden Önemlidir?

Kurumsal kimlik bir firmanın hem temsilcisidir hem de imajını yansıtır. Bu yüzden fazlasıyla önemli bir unsur olarak ön plana çıkar. Kurumsal kimlikler konusunda uzman kişilerden hizmet almak bu yüzden çok önemlidir. Bizimle iletişime geçerek alanında uzman personellerden hizmet alabilir ve iyi bir kurumsal kimliğe sahip olabilirsiniz. Şirketimiz bu alanda en fazla tercih edilen kurumlar arasında yer alıyor.

Kurumsal Kimliğinizi Profesyonel Bir Şekilde Oluşturun

Kurumsal kimlik oluşturmak için bizden her zaman etkili bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kurumsal kimliğinizi profesyonel bir şekilde oluşturmanız mümkün oluyor. Gerek kaliteli hizmetimiz gerekse sizlere sunmuş olduğumuz avantajlar sayesinde kurumsal kimlikleri en iyi şekilde oluşturuyoruz. İyi bir kurumsal kimliğe sahip olmak için şirketimizden her zaman profesyonel destek veya uzman firma hizmeti alabilirsiniz.

Mail Adresimiz

Telefon ve WhatsApp