Loading....

Google Adwords Reklam

En etkin reklam ağı olarak Google Adwords reklamları ile nasıl daha fazla müşteri kazanabileceğinizi ve daha fazla ürün satabileceğinizi biliyoruz.

Arama motoru reklamlarında tartışmasız üstünlüğü ile Google Ads reklam yönetimi hizmeti sunuyoruz.Google reklamları ile daha çok ürün satışı yapabilir, daha çok müşteri bulabilirsiniz. Google reklamlarını daha iyi optimize ettikçe aynı bütçeyle daha etkin sonuçlar alabiliyorsunuz.

                Daha düşük bütçelerle, daha yüksek tıklama adetlerini nasıl alabileceğinizi biliyoruz. Reklamları nasıl satışlara dönüştüreceğinizi biliyoruz.Tamamen şeffaf ajans politikası ile Google Adwords reklamlarında yönetim hizmeti verirken işimiz sadece reklam yayınlamaktan ibaret değil. Hizmet kapsamını aşağıda bulabilirsiniz.

Google Adwords Reklam Yönetimi Hizmet Kapsamı:

Marka, ürün analiz.Hedef kitle tespiti,Demografik hedefleme tespiti,Reklam verme amaçlarını belirleme,Reklam stratejisi belirleme,Reklam zaman planı,Anahtar kelimeler belirleme ve analiz,Reklam bütçe yönetimi,Reklam metinleri ve görselleri oluşturma,Adwords hesap açılışı ve apılandırılması,Adwords hesap ayarları,Dönüşümlerin tespiti (satış gerçekleşmesi, başvuru formu, üyelik formu vb doldurulması birer dönüşümdür) ve dönüşüm kodlarının entegrasyonu,Reklamların yayına alınması,Reklam süresince sürekli optimize etme,Reklam maliyetleri düşürme çalışmaları
Dönüşüm oranları yükseltme çalışmaları,Reklam yatırımı geri dönüş oranlarını analizi,Raporlama

Mail Adresimiz

Telefon ve WhatsApp