Loading....

Nasıl çalışırız?

Kısaca Hakkımızda

Misyonumuz

İçine bulunduğumuz dijitalleşme çağında sizlerin geri kalmaması için, istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde en iyi hizmeti vermek.

Vizyonumuz

Afajans medya ekibi olarak sektörde akla gelen ilk isim olmak ve çağın da ötesine geçmek.

Ekibimiz

uzman ekibimizin deneyimleri yıllara dayalıdır. Hem kendi alanlarında hem de diğer alanlarda deneyimleri olan ekibimiz işlerini büyük bir özenle, hayal güçlerini kullanarak gerçekleştirirler.

Web Tasarım Ve Reklam Ajansı

Afajans Medya

2015 yılından beri bu sektörde yer alan firmamız 5 yıldır web tasarım reklam ve grafik tasarım sektöründe her zaman öncelik olarak müşteri memnuniyetini göz önüne almıştır.Memnun kalmadığınız her hizmette telafi garantisi vererek başladığımız her işimizde bütün müşterilerimiz bizden mutlu bir şekilde ayrılmıştır.Hemen bizimle canlı destek hattından veya Whatsapp kısmından iletişime geçin ve hizmetlerimiz hakkında bilgi Alın.

Google Partner

Google Partners, Google Ads ve Dijital Pazarlama Uzmanları için oluşturulmuş; Google ayrıcalıkları ve bilgilendirmelerden faydalanmalarını sağlayan bir Google hizmetidir.Firmamız Google Partner Sertifikası ile Reklamlarını Yayınlama Devam Ediyor!

Yapılan İşlerin Yedeği

Yaptığımız bütün işlerin yedeğini alıyoruz ve sizden silinsede bizde 1 sene boyunca saklanıyor 5 sene sonra arşivlerimizden siliniyor. Daima sizler için ayırdığımız 7 TB(terabayt) lık diskimiz ile verilerinizi yedekliyoruz.

Yeteneklerimiz

Aşşağıdaki Yazılım ve Tasarım Program ve Dillerinde sizlerin isteklerinizi karşılayacak bütün bilgilerle donanımlı ekibimiz ile sizlere grafik tasarım ve web tasarım hizmeti vermek için buradayız.

Html
80%
Css
80%
JavaScript
66%
PHP
78%
WordPress
88%
Photoshop
71%
İllustrator
74%

Son İşlerimiz